ביטוח פנסיוני

חיסכון פנסיוני הוא עניין אישי. מאוד אישי. אתה יכול להתאים לעצמך תכנית חיסכון פנסיוני בהתאם לצרכיך.

שיקולים עיקריים בהתאמה אישית של החיסכון הפנסיוני:

 • רמת חיים גבוהה לאחר הפרישה מהעבודה:
  עם הפרישה לפנסיה, הכנסתך החודשית נגזרת באופן ישיר מהחסכונות שצברת לאורך השנים במוצרים הפנסיוניים השונים. חשיבה ותכנון נכון עשויים לאפשר לך שמירה על אותה רמת חיים אליה התרגלת בתקופת העבודה גם בעת הפרישה לגמלאות.

 • הכנסה שוטפת במקרה של אובדן כושר עבודה זמני או קבוע:
  כאדם עובד אתה מייצר הכנסות המאפשרות לך לנהל את חייך הכלכליים. תאונה או מחלה אשר לא יאפשרו לך להמשיך לעבוד ולפרנס ישבשו את האיזון העדין בין הכנסותיך והוצאותיך. לכן חשוב לשקול הגנה ביטוחית לסיכון זה במסגרת החיסכון הפנסיוני שלנו.
  אובדן כושר עבודה ונכות

 • כיסוי למקרה אסון:
  כמפרנס אשר אנשים נוספים תלויים ביכולתך לדאוג להם כלכלית, מקרה מוות בטרם עת, עלול להשאיר את האנשים היקרים לך, ללא מקור פרנסה הולם. חשוב לשקול הגנה ביטוחית לסיכון זה במסגרת החיסכון הפנסיוני שלנו.
  ביטוח חיים
 • שליטה מלאה על הכסף ומסלולי ההשקעה:
  מוצרים פנסיוניים רבים מאפשרים לחוסך בהם לבחור את מסלול ההשקעות בו יופקד הכסף שלו ואף להחליף מסלול זה מעת לעת. גמישות זו מאפשרת להתאים את מסלול ההשקעה לפי הטעמים האישיים המשתנים ומצב השוק המשתנה לאורך שנות החיסכון הרבות.
  ביטוח חיים עם חסכון

 • מעקב:
  ככל שאנו מתקדמים בקריירה, מרוויחים יותר, מרחיבים את הבית והמשפחה ומתבגרים, כך משתנים הצרכים שלנו.
  חשיבה נכונה ותכנון מתאים עשויים לשמור על רמת החיים אליה התרגלנו ולאפשר לנו לשמור על מה שיש לנו.

 

כדיי לבצע  התאמה  אישית של  מרכיב החיסכון לאדם ולצרכיו האישים. לצורך  חסכון פנסיוני קיימים כיום מס כלים לכל לקוח, חשוב מאוד לשבת עם יועץ /סוכן.

שיחה עם תומר גלס – חסכון פיננסי לאנשי קבע וחיילים

נגן וידאו
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support