מקרים קשים

כולנו מחזיקים וצוברים לא מעט ביטוחים במהלך החיים , ביטוחי חיים, בריאות, סיעוד, תאונות אישיות ועוד, בקרות המקרה או שבמהלך החיים, לא תמיד אנחנו נמצאים בקשר עם האיש שעשה לנו את הביטוח, או שכבר אבד איצתו הקשר, מה קורה  כשצריך למלא תביעה מול חברת הביטוח …

מקרה שהיה כך היה: בשנת 2018 פגשתי זוג בגילאי ה64  לפגישת ביטוח, עברנו על כל הביטוחים הקיימים, וככה לקראת הסוף שואל אותי הגבר, מה דעתי על זה שהוא הולך לבטל את ביטוח – תאונות אישיות שיש לו ולאשתו .

שאלתי למה ? ואז הוא החל לספר  שלפני חודשיים הוא טיפס על סולם במטרה לצבוע  את דירתו , בעודו עומד על הסולם , איבד שיווי  משקל ואז נפל מגובה 2 מטר על הרצפה  ושבר מספר צלעות ויד, בקושי רב  הצליח להגיע לטלפון ולהזעיק את מד"א , מד"א  הגיעו ופינו אותו למיון , ולאחר אשפוז  של שבוע ימים עם לא מעט שברים, הוא שוחרר הביתה  למנוחה של כחודש וחצי בבית .מכיון שיידע שיש ברשותו ביטוח תאונות אישיות בהראל, הרים הגבר טלפון לאחר שבועיים ושאל האם מגיע לו איזה פיצוי כספי, המוקדנית היתה נחרצת וענתה  שלא .

ועל כן הוא מעוניין לבטל הביטוח שעולה לו 165 ₪ לחודש לו ולאשתו.

אני בקשתי את כל הניירת הרפואית, הגשתי למחרת תביעה להראל בצורה מסודרת כולל כל המסמכים הנדרשים והחתימות של הלקוח שלי, וכעבור 30 ימים הלקוח קיבל העברה בנקאית של 46000 ₪ לחשבון הבנק .

אותו דבר  טיפול בתביעות סיעוד 

טיפול בתביעות אבדן כושר עבודה

מתוך ניסיון רב של תביעות והתמודדויות מול חברות ביטוח אני יודע  להגיש ולהוציא כסף רב  מחברת הביטוח , ללא תשלום לעו"ד

רוצים להתייעץ ולקבל סיוע – השאירו פרטים 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support