ביטוח חיים מותאם אישית

פיצוי כספי למשפחה במקרה של מוות פתאומי.

כולנו משתדלים לחיות חיים טובים ומאושרים, ולתכנן את העתיד שלנו ושל ילדינו, על מנת להבטיח לעצמנו ולאהובינו רווחה כלכלית גם בעתיד. עם זאת, החיים שלנו מלאי הפתעות, אף אחד מאיתנו לא באמת יודע מה יקרה מחר.

אפשרות של מוות, היא נושא כאוב שנוטה להידחק, אבל הצורך בדאגה לרווחת אהובינו ולביטחונם מחייב אותנו בהיערכות מראש לפתרון שייתן מענה כספי מתאים למשפחה. במקרה אסון. ביטוח חיים (ריסק) הינו ביטוח בתשלום חד פעמי המעניק כיסוי ביטוחי למקרים של פטירת המבוטח במהלך תקופת הביטוח, והוא מיועד להבטיח למשפחה מקור כספי למימון צרכיה היומיומים .

מה כולל ביטוח חיים למקרה? הביטוח כולל סכום כספי חד פעמי שמשולם למוטבים במקרה פטירה לפני תום תקופת הביטוח (בד"כ עד גיל 75 או 80). הסכום משולם למשפחה בפטור מלא ממס, ותפקידו לתת למשפחה יכול כלכלית של התמודדות עם המשך החיים ללא ההורה התומך והמפרנס .

מדובר על סכומים שנעים בד"כ ממאות אלפי שקלים ועד כמה מיליונים, בהתאם להכנסתו וצרכיו של המבוטח, ועליו משלם המבוטח פרמיה חודש בחודשו .

הביטוח לא נועד למוות בשיבה טובה  בגיל 80+ שכן בגילאים אלה האדם כבר בד"כ לא תומך בילדים קטנים ואז המוות הוא בד"כ מוות טבעי בשיבה טובה, אלה למוות פתאומי בגיל צעיר יותר, הביטוח יכסה מוות מכל סיבה בכל מקום בעולם . למעט מקרה של התאבדות בשנה א .

 

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support